Kim jestem?

Swoją przygodę z rynkiem finansowym rozpocząłem jeszcze w trakcie studiów ekonomicznych i politologicznych. Kilkuletnia nauka dość szybko zamieniła się w zamiłowanie, a następnie w wielką pasję.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w wiodących firmach pośrednictwa finansowego w Polsce: Open Finance, ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych czy też w chwili obecnej Expander Advisors.

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu sprostam każdemu nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Satysfakcja zadowolonego klienta jest dla mnie najwyższą nagrodą. Swoją pracę wykonuję z oddaniem i cierpliwością. Każdą sprawę analizuję szczegółowo i  wsłuchuję się dokładnie w potrzeby swoich klientów.

Niezależność od instytucji finansowych w Polsce jest tym co cechuję moją pracę i wpływa na oferowane klientom rozwiązania. Obiektywność w wyborze odpowiedniego rozwiązania to jeden z najistotniejszych filarów mojej działalności.

Jako Ekspert Finansowy oferuję swoje usługi głownie klientom z terenu południowej Polski. W przypadku innych miast prosiłbym o wcześniejszą wiadomość.

W przypadku chęci umówienia się na spotkanie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Z poważaniem,

Michał Mazur