rekomendacje

Polecam  
Agnieszka Pechta   

Polecam współpracę z Panem Michałem Mazurem. Nie tylko od momentu nawiązaniu kontaktu do podpisania umowy kredytowej, ale także w każdej innej sytuacji podczas trwania umowy p. Michał odpowiada błyskawicznie i jest bardzo pomocny.

Kredyt hipoteczny  
Ania i Michał   

Szczerze polecamy Pana Michała. Uzyskaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach. Większość spraw załatwiliśmy drogą e-mail - dla Nas idealne rozwiązanie.

Kredyt hipoteczny  
Damian   

Polecam Pana Michała jako doradcę finansowego. Sprawne załatwienie sprawy, szybki kontakt, w sprawach pilnych nawet poza godzinami pracy. Kontakt wzorowy.

Polecam  
Kacper   

Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolony z pomocy jaką uzyskałem od Pana Michała. Profesjonalnie, szybko, skutecznie.

Pełen profesjonalizm i duża pomoc  
Beata   

Michał pomagał nam przy trzech kredytach hipotecznych. Za każdym razem prezentował najlepsze dostępne na rynku opcje, pomagał uzupełnić dokumentacje, a właściwie zawsze załatwiał mnóstwo formalności za nas. Do nas należało pojawić się w banku i podpisać dokumenty, które wcześniej Michał nam wyjaśniał i opisywał co konkretnie mamy zrobić. Jego pomoc i praca się nieocenione i dzięki niemu zaoszczędziliśmy dużo czasu, nerwów i przedewszystkim pieniędzy. Z czystym sercem polecam i będę wracać.

Kredyt hipoteczny  
Kasia   

Polecam współpracę z Panem Michałem. Fachowa pomoc przy kredycie hipotecznym, dobry kontakt z Panem, fachowe doradztwo.

Kredyt hipoteczny oraz Polisa mieszkaniowa  
Robert Patrycja   

Jeśli Kredyt hipoteczny oraz Polisa mieszkaniowa to tylko u Pana Michała szybko rzetelnie sprawnie i na czas,w razie pytań bardzo dobry kontakt. Polecamy korzystaliśmy przy kredycie hipotecznym, a teraz korzystamy z polisą mieszkaniową. Pozdrawiamy

Najlepsze kredyty !  
Anna   

Z całym sercem wraz z mężem polecamy Pana Michała.
Pomogł Nam bezproblemowo i szybko już dwukrotnie zalatwic kredyt hipoteczny! Polecamy wszystkim znajomym i rodzinie:)

Najlepszy doradca finansowy!  
Dominik   

Pan Michał to bezsprzecznie najlepszy doradca finansowy w Częstochowie! Wysokie kompetencje, kultura osobista oraz świetne podejście do klienta to cechy które charakteryzują Pana Michała. Do tej pory korzystałem z usług Pana Michała w kwestiach kredytów hipotecznych oraz ubezpieczeń i nigdy się nie zawiodłem. W przyszłości na pewno ponownie wybiorę Pana Michała!

B.Dobry Doradca-Kredyt hipoteczny  
Tomasz   

Witam i szczerze polecam Michała gdyż profesjonalnie podchodzi do klienta i wyszuka najlepszą opcję kredytu dla każdej osoby indywidualnie w zależności od Twojej zdolności kredytowej i kwoty raty jaką chciałbyś spłacać-Polecam

Czy chcesz zostawić swoją rekomendację?

Adres email nie jest publikowany.
This input should not be filled out
* pole wymagane