rekomendacje

Zadowoleni klienci  
AB nieruchomości   

Polecam moim klientom Michała od kilku lat, nigdy nie zawiódł. Każdy kredyt był na czas, a klienci bardzo zadowoleni z pomocy Polecam Aneta Bożek-Pantak AB nieruchomości

Bardzo polecam!  
Anna Bozhenko   

Bardzo polecam Michała - jest to profesjonalny doradza finansowy który dosłownie poprowadził mnie za rękę w załatwianiu kredytu hipotecznego kilka lat temu! Każdy rok powracam do niego w sprawie ubezpieczeń i otrzymuje szybką i profesjonalną pomoc!

Profesjonalnie!!!  
Łukasz   

Współpraca z Panem Michałem jest naprawdę godna polecenia. Zaraz na początku widać, że ma się do czynienia z ekspertem w swoim fachu. Doradzi, pomoże, dopasuje pod klienta co i jak w jego przypadku najlepiej, najszybciej, najwygodniej... Szczerze polecam współpracę! Dla mnie 100% pozytywnie z każdej strony!

Polecam  
Weronika   

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Michała jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Pan Michał wykazał się dużym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego a przy tym jest kontaktowy i cierpliwie odpowiada na pytania finansowych dyletantów.

Polecam.  
Kamil   

Profesjonalne podejście do tematu. Polecam, korzystałem z usług Pana Michała już kilkakrotnie i nigdy nie byłem zawiedziony.

Pozytywna  
Adrian Mały   

Micha i fachowa pomoc w sprawach kredytowych, polecam.

Kredyt hipoteczny  
Robert   

Jeśli nie znasz się na kredytach hipotecznych Pan Michał będzie odpowiednią osobą, która przeprowadzi Cię przez proces kredytowy. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwala na pełne zaufanie. Polecam.

Polecam  
Monika   

Goraco polecam bardzo fachowa pomoc

Polecam - Kredyt Hipoteczny  
Marcin i Ania Juszczyk   

Pan Michał to fachowiec w dziedzinie kredytów. Pomógł załatwić wszystkie formalności związane z kredytem, służył pomocą i radą na każdym etapie kredytowania, zakupu nieruchomości, od wstępnej oceny zdolności kredytowej po wypłatę ostatniej transzy kredytu.

Rekomendacja  
Julia   

Usługi Pana Michała to przede wszystkim gwarancja profesjonalizmu,bezpieczeństwa i ogromna oszczędność czasu.Jestem przekonana że nawet najbardziej wymagający klient będzie usatysfakcjonowany poziomem usług świadczonych przez Pana Michała w zakresie doradztwa kredytowego. Gorąco Polecamy

Czy chcesz zostawić swoją rekomendację?

Adres email nie jest publikowany.
This input should not be filled out
* pole wymagane