rekomendacje

B.Dobry Doradca-Kredyt hipoteczny  
Tomasz   

Witam i szczerze polecam Michała gdyż profesjonalnie podchodzi do klienta i wyszuka najlepszą opcję kredytu dla każdej osoby indywidualnie w zależności od Twojej zdolności kredytowej i kwoty raty jaką chciałbyś spłacać-Polecam

Zadowoleni klienci  
AB nieruchomości   

Polecam moim klientom Michała od kilku lat, nigdy nie zawiódł. Każdy kredyt był na czas, a klienci bardzo zadowoleni z pomocy Polecam Aneta Bożek-Pantak AB nieruchomości

Bardzo polecam!  
Anna Bozhenko   

Bardzo polecam Michała - jest to profesjonalny doradza finansowy który dosłownie poprowadził mnie za rękę w załatwianiu kredytu hipotecznego kilka lat temu! Każdy rok powracam do niego w sprawie ubezpieczeń i otrzymuje szybką i profesjonalną pomoc!

Profesjonalnie!!!  
Łukasz   

Współpraca z Panem Michałem jest naprawdę godna polecenia. Zaraz na początku widać, że ma się do czynienia z ekspertem w swoim fachu. Doradzi, pomoże, dopasuje pod klienta co i jak w jego przypadku najlepiej, najszybciej, najwygodniej... Szczerze polecam współpracę! Dla mnie 100% pozytywnie z każdej strony!

Polecam  
Weronika   

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Michała jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Pan Michał wykazał się dużym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego a przy tym jest kontaktowy i cierpliwie odpowiada na pytania finansowych dyletantów.

Polecam.  
Kamil   

Profesjonalne podejście do tematu. Polecam, korzystałem z usług Pana Michała już kilkakrotnie i nigdy nie byłem zawiedziony.

Pozytywna  
Adrian Mały   

Micha i fachowa pomoc w sprawach kredytowych, polecam.

Kredyt hipoteczny  
Robert   

Jeśli nie znasz się na kredytach hipotecznych Pan Michał będzie odpowiednią osobą, która przeprowadzi Cię przez proces kredytowy. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwala na pełne zaufanie. Polecam.

Polecam  
Monika   

Goraco polecam bardzo fachowa pomoc

Polecam - Kredyt Hipoteczny  
Marcin i Ania Juszczyk   

Pan Michał to fachowiec w dziedzinie kredytów. Pomógł załatwić wszystkie formalności związane z kredytem, służył pomocą i radą na każdym etapie kredytowania, zakupu nieruchomości, od wstępnej oceny zdolności kredytowej po wypłatę ostatniej transzy kredytu.

Czy chcesz zostawić swoją rekomendację?

Adres email nie jest publikowany.
This input should not be filled out
* pole wymagane