rekomendacje

polecamy  
Marta i Łukasz Kowalczyk   

Gorąco polecamy Pana Michała. To dzięki jego pomocy udało nam się dostać kredyt na mieszkanie. Pan Michał zawsze miał dla nas czas, aby w prosty sposób wyjaśnić wszystkie zawiłości związane z kredytem oraz pomóc w wypełnianiu dokumentów. Możemy śmiało polecić tego doradcę ponieważ posiada on dużą wiedzę w dziedzinie którą się zajmuje oraz jest wysokiej jakości specjalistą, jakich trudno znaleźć obecnie na rynku. Osoba naprawdę godna polecenia.

Polecam  
Urszula Borkowska   

Dzięki pomocy pana Michała dostałam kredyt taki jaki chciałam , na całkiem przyzwoitych warunkach i ku memu zaskoczeniu bardzo szybko . Gdyby nie pan Michał prawdopodobnie nie dobrnęła bym do końca bo zniechęcały mnie formalności jakich trzeba dopełnić , żeby bank uznał nas za wiarygodnych klientów . Dziękuję panie Michale za pomoc , zaangażowanie i cierpliwość Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim usługi p. Michała w zakresie doradztwa finansowego , to zdecydowanie upraszcza cały proces a poza tym to nie tylko profesjonalista , to bardzo ciekawy młody człowiek !

POLECAM  
Łukasz   

Fachowe, rzetelne podejście do klienta. Gorąco polecam współprace z Panem Michałem!

 
Jolanta Pakuła   

Duża konkurencja sprawia,że wybór banku to niełatwa sprawa,szczególnie w przypadku kredytów hipotecznych. Okazało się jednak,że wcale nie jest to trudne,jeśli korzysta się z pomocy osoby na wskroś profesjonalnej,dokładnej i dyspozycyjnej,a taką niewątpliwie jest Pan Michał. Szybko i rzetelnie przygotowana oferta ze wskazaniem wszystkich plusów i minusów,pomoc w wybraniu najkorzystniejszej oferty i załatwienie wszystkich formalności w bardzo krótkim czasie-to niewątpliwe atuty tego doradcy. Polecam współpracę z Panem Michałem.

 
Anita Ferens-Krzywańska   

Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność. Polecam wszystkim Pana Michała, sama pogubiłabym się w mnogości ofert i gąszczu „drobnych druczków”. Polecam wszystkim, którzy poważnie podchodzą do kredytu. Dziękuję, panie Michale. W razie problemów czy pytań dotyczących finansów z pewnością zwrócę się do Pana.

 
Beata Z.   

Michał to profesjonalista! Ogromnie polecam wszystkim! Wszystko dokładnie wytłumaczy, doradzi, zorganizuje właściwie wystarczy zdecydować si na kredyt i wszystko zostanie zrobione za nas na czas! Rewelacja! Pozdrawiam

Dziękuję  
Paweł Michałowski   

Pan Michał przedstawił mi ofertę różnych programów emerytalnych. Opisał w sposób przejrzysty i konkretny ich wady i zalety. Polecam

POLECAM  
Jacek Malinowski   

Gorąco polecam tego doradcę, jest profesjonalistą pod każdym względem największą jego zaletą jest fakt, że poświęca swój wolny czas dla klienta.

 
TOMASZ KOŚCIEŃ   

… wiele banków odwiedziłem -propozycji przerobiłem lecz po próbach i szukaniach ofert lekkich oraz strawnych do takiego doszłem wniosku, że Ten Michał nasz Mazurek chłopak sprytny-garniturek kombinuje w każdą stronę aby kredyt był przyjazny szybki,tani oraz sprawny POLECAM GOŚCIA DAJE RADĘ W TYM CO ROBI ZALEŻY MU NA WASZYM ZADOWOLENIU WIĘC NIE SZUKAJCIE I KOMBINUJCIE JAK JA BO I TAK DO NIEGO WRÓCICIE -POWODZIENIA.

polecamy  
Michał i Rozalia Tyjewscy   

W sytuacji można powiedzieć bez wyjścia, P. Michał zrobił wszystko a nawet więcej, wspierał nas w każdej trudnej chwili, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, wiemy że starał się na 150%. Dzięki P.Michałowi cieszymy się z nowego mieszkania. Serdecznie polecamy wszystkim współpracę z P.Michałem.

Czy chcesz zostawić swoją rekomendację?

Adres email nie jest publikowany.
This input should not be filled out
* pole wymagane