rekomendacje

Kredyt hipoteczny  
Kasia   

Polecam współpracę z Panem Michałem. Fachowa pomoc przy kredycie hipotecznym, dobry kontakt z Panem, fachowe doradztwo.

Kredyt hipoteczny oraz Polisa mieszkaniowa  
Robert Patrycja   

Jeśli Kredyt hipoteczny oraz Polisa mieszkaniowa to tylko u Pana Michała szybko rzetelnie sprawnie i na czas,w razie pytań bardzo dobry kontakt. Polecamy korzystaliśmy przy kredycie hipotecznym, a teraz korzystamy z polisą mieszkaniową. Pozdrawiamy

Najlepsze kredyty !  
Anna   

Z całym sercem wraz z mężem polecamy Pana Michała.
Pomogł Nam bezproblemowo i szybko już dwukrotnie zalatwic kredyt hipoteczny! Polecamy wszystkim znajomym i rodzinie:)

Najlepszy doradca finansowy!  
Dominik   

Pan Michał to bezsprzecznie najlepszy doradca finansowy w Częstochowie! Wysokie kompetencje, kultura osobista oraz świetne podejście do klienta to cechy które charakteryzują Pana Michała. Do tej pory korzystałem z usług Pana Michała w kwestiach kredytów hipotecznych oraz ubezpieczeń i nigdy się nie zawiodłem. W przyszłości na pewno ponownie wybiorę Pana Michała!

B.Dobry Doradca-Kredyt hipoteczny  
Tomasz   

Witam i szczerze polecam Michała gdyż profesjonalnie podchodzi do klienta i wyszuka najlepszą opcję kredytu dla każdej osoby indywidualnie w zależności od Twojej zdolności kredytowej i kwoty raty jaką chciałbyś spłacać-Polecam

Zadowoleni klienci  
AB nieruchomości   

Polecam moim klientom Michała od kilku lat, nigdy nie zawiódł. Każdy kredyt był na czas, a klienci bardzo zadowoleni z pomocy Polecam Aneta Bożek-Pantak AB nieruchomości

Bardzo polecam!  
Anna Bozhenko   

Bardzo polecam Michała - jest to profesjonalny doradza finansowy który dosłownie poprowadził mnie za rękę w załatwianiu kredytu hipotecznego kilka lat temu! Każdy rok powracam do niego w sprawie ubezpieczeń i otrzymuje szybką i profesjonalną pomoc!

Profesjonalnie!!!  
Łukasz   

Współpraca z Panem Michałem jest naprawdę godna polecenia. Zaraz na początku widać, że ma się do czynienia z ekspertem w swoim fachu. Doradzi, pomoże, dopasuje pod klienta co i jak w jego przypadku najlepiej, najszybciej, najwygodniej... Szczerze polecam współpracę! Dla mnie 100% pozytywnie z każdej strony!

Polecam  
Weronika   

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Michała jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Pan Michał wykazał się dużym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego a przy tym jest kontaktowy i cierpliwie odpowiada na pytania finansowych dyletantów.

Polecam.  
Kamil   

Profesjonalne podejście do tematu. Polecam, korzystałem z usług Pana Michała już kilkakrotnie i nigdy nie byłem zawiedziony.

Czy chcesz zostawić swoją rekomendację?

Adres email nie jest publikowany.
This input should not be filled out
* pole wymagane